Menu

Rotujące aktualności w nagłówku strony

Ważne strony

Newsletter

Aktualności

  • POZIOM RPO+FLAGA RP+MAZOWSZE+EFS

Wycieczka do Eksperymentarium

 W dniu 02.10.2020 roku w ramach projektu „Szkoła w działaniu”, odbyła się wycieczka szkolna do Eksperymentarium w Łodzi, w której wzięły udział klasy 5-8 oraz nauczyciele: p. Radosław Wiśniewski, p. Bożena Bochenek i p. Ewa Termena.

Warsztaty w Centrum Nauki Kopernik

30 października 2019 r. uczestnicy projektu „Szkoła w działaniu” pojechali na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Uczestniczyli tam w ciekawych warsztatach w laboratorium robotycznym.

Wycieczka do Kampinoskiego Parku Narodowego

 3 października 2019 roku w ramach projektu „Szkoła w działaniu” uczniowie klas VI-VIII udali się na wycieczkę do Kampinoskiego Parku Narodowego.

Wyjazd do Bolimowskiego Parku Krajobrazowego

6 czerwca 2019 r. w ramach projektu „Szkoła w działaniu” uczniowie Szkoły Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie udali się do Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.

Wykład na Uniwersytecie Warszawskim

4 kwietnia 2019 r. uczniowie  naszej szkoły z klas trzecich gimnazjum i klasy siódmej w ramach unijnego projektu ,,Szkoła w działaniu”  wyjechali na wycieczkę do Warszawy na Wydział Geografii i Studiów Regionalnych UW .

Wycieczka do Akademii Robotyki Lego w Radomiu

28 marca 2019 r. odbyła się wycieczka do Akademii Robotyki Lego w Radomiu.

Roboty witają wiosnę

Bierzemy udział w projekcie eTwinning "Nauczanie przez programowanie". Poniżej link do filmu z działań projektowych pt. "Roboty witają wiosnę".

Roboty witają wiosnę

  • autor: Ewa Termena, data: 2019-04-03

Osuchowska szkoła na miarę XXI wieku

Z dyrektorem Szkoły im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie, Urszulą Gowin, o realizowanym przez placówkę projekcie „Szkoła w działaniu” rozmawia Dagmara Bednarek.

Osuchowska „szkoła w działaniu”

W Szkole Podstawowej w Osuchowie od nowego roku szkolnego rozpocznie się realizacja projektu edukacyjnego, który otrzymał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wycieczka do Akademii robotyki Lego

14.12.2018 r. uczniowie uczęszczający na zajęcia koła informatycznego w ramach projektu „Szkoła w działaniu” pojechali na warsztaty do Akademii robotyki Lego w Radomiu.

Uczymy innych

W ramach projektu „Szkoła w działaniu” uczniowie Szkoły Podstawowej w Osuchowie uczą programowania swoich młodszych kolegów ze Szkoły Podstawowej w Bobrowcach.

Odnośniki

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie
ul. Szkolna 1
96-323 Osuchów

tel/fax.: 46-857-44-71
e-mail: zsposuchow@mszczonow.pl
Dyrektor tel.601203712

Adres elektronicznej skrzynki podawczej Szkoły Podstawowej im. ks. kan. Mariana Lipskiego
w Osuchowie:  /SPOSUCHOW14/SkrytkaESP

[obiekt mapy] Mapa dojazdu