Menu
Menu
Rotujące aktualności w nagłówku strony
Aktualności
XIV Jesienne Biegi Przełajowe Regionalne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przelajowych
W dniu 9 października 2021 r. na terenie Szkoły Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie odbyły się XIV Jesienne Biegi Przełajowe Regionalne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS organizowane przez Powiatowe Zrzeszenie LZS i Szkołę Podstawową im. Ks. Kan. Marina Lipskiego w Osuchowie.
Uczestniczyło w nich 165 (wg protokołów końcowych poszczególnych biegów) zawodników reprezentujących 9 szkół podstawowych i 3 szkoły ponadpodstawowe z terenu okolicznych powiatów. Zawodnicy szkół podstawowych i ponadpodstawowych startowali na dystansie 650m. i 1300 m.
Najlepszym zawodnikom i zawodniczkom nagrody, medale i dyplomy wręczali:
- Pani Urszula Gowin - Dyrektor SP w Osuchowie
- Pan Zbigniew Kozera– Prezes PZLZS
- Pan Sylwester Pindor - Sekretarz PZLZS
Sędziami głównymi zawodów byli : p. Krzysztof Kurzepa, p. Stanisław Zdunek, p. Jarosław Sawicki
Sponsorami imprezy byli:
BURMISTRZ MSZCZONOWA
STAROSTA POWIATU ŻYRARDOWSKIEGO
POWIATOWE ZRZESZENIE LZS
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KS.KAN. MARIANA LIPSKIEGO W OSUCHOWIE
LUDOWY KLUB SPORTOWY OSUCHÓW
RADA RODZICÓW SP W OSUCHOWIE
Klasyfikacja drużynowa szkół podstawowych:
1. SP Bieniewice 190
2. SP Korytów 129
3. SP Puszcza Mariańska 99
4. SP Osuchów 85
5. SP Mszczonów 50
6. SP Radziejowice 41
7. SP Piekary 32
8. SP Lutkówka 28
9. SP Leszno 16
W poszczególnych biegach zwyciężyli:
Dziewczęta rocznik 2011 i młodsze
Paulina Boryś – SP Bieniewice
Helena Radziszewska – SP Bieniewice
Karina Pieniążek – SP Piekary
Chłopcy rocznik 2011 i młodsi
Krzysztof Hryhoruk – SP Bieniewice
Szymon Kubicki – SP Bieniewice
Marcel Małecki – SP Radziejowice
Dziewczęta rocznik 2010 r.
Julia Wolska – SP Bieniewice
Martyna Gapys – SP Korytów
Zuzanna Glińska – SP Bieniewice
Chłopcy rocznik 2010 r.
Borys Sadowski – SP Bieniewice
Miłosz Kołodziejski – SP Korytów
Dominik Wardziński– SP Bieniewice
Dziewczęta rocznik 2009r.
Karina Małecka – SP Radziejowice
Zofia Kaczorowska – SP Mszczonów
Maria Małecka – SP Osuchów
Chłopcy rocznik 2009 r.
Jakub Stasiewicz – SP Bieniewice
Antoni Kupść – SP Bieniewice
Kamil Gronkiewicz – SP Osuchów
Dziewczęta rocznik 2008r.
Dominika Małecka – SP Radziejowice
Maryna Nowakowska – SP Mszczonów
Emilia Szczurek – SP Puszcza Mar.
Chłopcy rocznik 2008r.
Bartosz Gapys – SP Korytów
Szymon Hryhoruk – SP Bieniewice
Karol Grot – SP Leszno
Dziewczęta rocznik 2007r.
Klaudia Siatkowska – SP Mszczonów
Aleksandra Mirgos – SP Korytów
Gabriela Barej – SP Korytów
Chłopcy rocznik 2007r.
Maciej Rutkowski – SP Puszcza Mar.
Bartłomiej Stusiński – SP Osuchów
Kacper Chojecki – SP Osuchów
SZKOŁY PONADPODSTAWOWE I PONADGIMNAZJALNE
1. LO im. Cz. Tańskiego Puszcza Mariańska 61
2. Zespół Szkół w Mszczonowie 45
W poszczególnych biegach zwyciężyli:
Dziewczęta
Karolina Woźniak – ZS nr 1 w Żyrardowie
Chłopcy
Igor Nowakowski - ZS Mszczonów
Szymon Jasiński – SMS w Warszawie
Mateusz Hojor – ZS nr 1 w Żyrardowie
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizatorzy
Zapraszamy za rok!
- autor: M. Szeląg, data: 2021-10-13