"W drodze od dobrego humoru do artystycznego wyrażania siebie"
Menu
Menu
Rotujące aktualności w nagłówku strony
Aktualności
Sprawozdanie z XIII Regionalnych Mistrzostw Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych - Osuchów 2019 r.
W dniu 5 października 2019 r. na terenie Szkoły Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie odbyły się XIII Regionalne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych organizowane przez Powiatowe Zrzeszenie LZS i Szkołę Podstawową im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie.
Uczestniczyło w nich 171 (wg protokołów końcowych poszczególnych dyscyplin) zawodników reprezentujących 11 szkół podstawowych i 4 szkoły ponadpodstawowe i ponadgimnazjalne z terenu okolicznych powiatów. Zawodnicy szkół podstawowych startowali na dystansie 650m. i 1300 m.
Najlepszym zawodnikom i zawodniczkom nagrody, medale i dyplomy wręczali:
- Pani Urszula Gowin - Dyrektor SP w Osuchowie
- Pan Stanisław Zdunek – trener LA.
- Pan Krzysztof Kurzepa - nauczyciel SP Osuchów
Sędziami głównymi zawodów byli p. Bogusław Kierzkowski i p. Stanisław Zdunek
Sponsorami imprezy byli:
- BURMISTRZ MSZCZONOWA
- STAROSTA POWIATU ŻYRARDOWSKIEGO
- POWIATOWE ZRZESZENIE LZS
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KS.KAN. MARIANA LIPSKIEGO W OSUCHOWIE
- LUDOWY KLUB SPORTOWY OSUCHÓW
- RADA RODZICÓW SP W OSUCHOWIE
Klasyfikacja drużynowa szkół podstawowych:
1. SP Bieniewice 168
2. SP Korytów 145
3. SP Osuchów 99
4. SP Piekary 63
5.NSP nr 1 Żyrardów 53
6. SP Lutkówka 46
7. SP Mszczonów 39
8. SP Leszno 28
9. SP Bartniki 21
10. SP Kampinos 17
11. SP Borzęcin Duży 9
W poszczególnych biegach zwyciężyli:
- Dziewczęta rocznik 2009 i młodsze
- Amalia Jarka – SP Bieniewice
- Martyna Gapys – SP Korytów
- Maria Małecka – SP Osuchów
- Chłopcy rocznik 2009 i młodsi
- Kajetan Godzina – SP Bieniewice
- Bartek Raztawicki – NSP nr 1 w Żyrardowie
- Wiktor Smulski – NSP nr 1 w Żyrardowie
- Dziewczęta rocznik 2008 r.
- Julia Giejbatow – SP Kampinos
- Wiktoria Kisiała – SP Leszno
- Barbara Frączkiewicz – SP Korytów
- Chłopcy rocznik 2008r.
- Bartosz Gapys – SP Korytów
- Maciej Osiński – SP Bieniewice
- Kacper Słomiński– SP Osuchów
- Dziewczęta rocznik 2007r.
- Kasia Pniewska – SP Bieniewice
- Sylwia Frączkiewicz – SP Korytów
- Julia Krajewska – SP Bieniewice
- Chłopcy rocznik 2007r.
- Łukasz Bartko – SP Bieniewice
- Mateusz Pajka – SP Bieniewice
- Karol Skrzyński – SP Mszczonów
- Dziewczęta rocznik 2006r.
- Aleksandra Rusek – SP Korytów
- Edyta Gurbska – SP Osuchów
- Maja Słowińska – SP Bieniewice
- Chłopcy rocznik 2006r.
- Jakub Pawłowski – SP Leszno
- Bartek Zdzieszyński – SP Piekary
- Natan Skoneczny – NSP nr 1 w Żyrardowie
- Dziewczęta rocznik 2005r.
- Paulina Kowalska – SP Korytów
- Wiktoria Wojdylak – SP Bieniewice
- Martyna Juszczyk – SP Osuchów
- Chłopcy rocznik 2005r.
- Igor Nowakowski – SP Lutkówka
- Przemysław Witecki – SP Piekary
- Paweł Szustakiewicz – SP Piekary
SZKOŁY PONADPODSTAWOWE I PONADGIMNAZJALNE
1. LO im. Cz. Tańskiego Puszcza Mariańska 61
2. Zespół Szkół w Mszczonowie 45
W poszczególnych biegach zwyciężyli:
- Dziewczęta
- Barbara Rozwenc – LO im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie
- Katarzyna Kozińska - LO im. Cz. Tańskiego Puszcza Mariańska
- Karolina Stanio – ZS nr 1 w Żyrardowie
- Chłopcy
- Dawid Chyła - ZS Mszczonów
- Jakub Przybył – ZS nr 1 w Żyrardowie
- Piotr Krokocki – LO im. Cz. Tańskiego Puszcza Mariańska
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizatorzy
Zapraszamy za rok!
- autor: M. Szeląg, data: 2019-10-09